1. vfolyamon:

I. helyezett: Varga Ztny 1. a

II. helyezett: Lapu Orsolya 1. b

III. helyezett: Boga Zsuzsanna Anita 1. b

Klndj: Kiss Kincs? 1. a s Kovcs Mrton 1.a

 

2. vfolyamon:

I. helyezett: d Bence Levente 2. a

II. helyezett: Gergely Mrton 2. b

III. helyezett: Szrdi Anna 2. b

Klndj: Lukcs Adl 2. b s Kozma Levente Ruben 2. b

 

3. vfolyamon:

I. helyezett: Dissi Bianka Sra 3. b

II. helyezett: Lapu Boglrka 3. b

III. helyezett: Cseresznye Kristf 3. a

 

4. vfolyamon:

I. helyezett: Kozma Ferenc Sndor 4. b

II. helyezett: Fukk Sra 4. a

III. helyezett: Tr?csik Jzsef 4. b

Klndj: Lehoczky Anna 4. a s Kese Orsolya 4. b

 

5. vfolyamon:

I. helyezett: Fukk ron 5. b

II. helyezett: T?ke Anna Petra 5. a

III. helyezett: Cseri Gergely 5. b

Klndj: Bed? Vince 5. b, Balzs Nra 5. b s Drozd Balzs 5. b

 

 

 

2011. prilis 1-2.

Iskolnk tanuli az orszgos versenyen msodik helyezst rtek el:
Bnyai Rebeka, Bed? Vince, Fukk ron, Somody Levente, Szekr Dra
 

2011. mrcius 8-10.

 

Rajzplyzat

Bibliai Trtnetmonds

Zsoltr- s npdalnekls

1.vfolyam

 

 

 

I. helyezs

Kaincz Zsfi 1.a

Homok Lili 1.b

Szmodits Ztny 1.b

II. helyezs

Tth Angla 1.a

Kozma Levente 1.b

Lukcs Adl 1.b

III. helyezs

Szij Richrd 1.b

Terebesi Zsfia 1.a

Czene Eszter 1.a

Varga Szabolcs 1.b

Klndj

Nemes Balzs 1.a

Laki Barbara 1.a

 

 

 

 

 

2.vfolyam

 

 

 

I. helyezs

Varga Mria 2.b

Cseresznye Kristf 2.a

Juhsz Anna 2.b

II. helyezs

Igerth Mra 2.a

Dissi Bianka 2.b

Cseresznye Kristf

III. helyezs

Csizmadia Zsfi 2.b

Szekr Zita 2.a

Dissi Bianka 2.b

Hiripi dm 2.a

Klndj

 

Nagy Rka Eszter 2.b

 

 

 

 

 

3.vfolyam

 

 

 

I. helyezs

Lehoczky Anna 3.a

Fukk Sra 3.a

Kozma Ferenc 3.b

Fukk Sra 3.a

II. helyezs

Reuss Mra 3. b

Tr?csik Jzsef 3.b

Hajnal Emese 3.a

III. helyezs

Fukk Sra 3. a

Laki Balzs 3.a

Korcsik Andrea 3.a

Klndj

Virgh Eszter 3. b

Tarcali Barnabs 3.a

 

 

 

 

 

4.vfolyam

 

 

 

I. helyezs

Bnyai Rebeka 4.a

Balzs Nra 4. b

Dobos Panna 4. a

Flp Eszter 4. a

II. helyezs

Medveczky Luca

Fukk ron 4. b

Szekr Dra 4. a

  III. helyezs

Flp Eszter 4. a

Szekr Dra 4. a

Bnyai Rebeka 4.a

Baranyi Bence 4. a

Klndj

Fbin Zsfia 4. b

Zsohr Klaudia 4. b

Kovcs Virg 4.a

 

B?vebben:

Klvin Tri Napok II.

Bibliai Trtnetmond Verseny - Klvin Tri Napok II.

Zsoltr s npdalnekl? verseny - Klvin Tri Napok II.

2010. november

1. vfolyam

1. helyezett: d Bence Levente - 1.a

2. helyezett: Kozma Levente Ruben - 1.b

3. helyezett: Balzs Olivr dm - 1.a

Klndj: Kovts Lilla - 1.a

 

2. vfolyam

1. helyezett: Dissi Bianka Sra - 2.b

2. helyezett: Nagy Rka Eszter - 2.b

3. helyezett: Igerth Mra Dorina - 2.a

 

3. vfolyam

1. helyezett: Kozma Ferenc Sndor - 3.b

2. helyezett: Fukk Sra - 3.a

                   Lehoczky Anna - 3.a

3. helyezett: Mtrabrci Mt Sndor - 3.a

 

4. vfolyam

1. helyezett: Fukk ron - 4.b

2. helyezett: Berezvai Mrton - 4.b

                   Nagy Dorottya - 4.a

3. helyezett: Cseri Gergely - 4.b

 

B?vebben: "?szut" szavalverseny